Noformējot pasūtījumu mēs piegādājam preces tieši uz mājām vai uz pakomātiem (tikai mazām precēm līdz 30 kg). Piegādes cena dažādām precēm var atšķirties atkarībā no sūtījuma izmēra un svara. Piegādes cena tiek aprēķināta maksājuma lapā. Ir iespēja saņemt preci arī mūsu veikalā-noliktavā bezmaksas - Rīgā, Šmerļa ielā 3 k-1 (kab. nr. 101A), LV-1006.

Preču izņemšana veikalā

Preču izsniegšanas pakalpojums mūsu veikalā Šmerļa ielā 3, Rīgā ir bezmaksas

Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt mūsu veikalā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs jums paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Jūs saņemt pasūtījumu 10 (desmit) kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju.

Preču piegāde uz mājām

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, lielāko daļu no precēm piegādāsim 1-3 darba dienu laikā ar kurjerdienestu pakalpojumu palīdzību. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat norādīt pasūtījuma komentāros tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Ražotājiem atšķiras preču piegādes laiki, tādēļ informēsim Jūs atsevišķi par to, kad prece tiks piegādāta.

Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00. Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs un informēs par konkrētu piegādes laiku.

Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem un pakomātiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu vai pasta nodaļu Venipak, Omniva, DPD, Latvijas Pasts, lielāko daļu no precēm piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Pasūtījuma piegāde uz Venipak pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (74,5 x 35 x 61 cm) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 30 kg).

Preču uznešana un izkraušana

Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un ienesīs pirmajā drošajā vietā telpā (pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu). Tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt.

Svarīgi! Ja pasūtītā prece ir lielgabarīta, kā arī gadījumā, ja preces tiek novietotas uz paletes, neskatoties uz to svaru līdz 30 kg, preces netiek aiznestas.

Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver vairāk nekā 30 kg (piem., basketbola grozi, vārti, trenažieri utml.), kurjers tikai palīdzēs Jums šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

Gadījumā, ja sūtījuma svars ir no 30 līdz 80 kg, iespējams pasūtīt izkraušanas pakalpojumu.

Kontakti

Mēs vienmēr vēlamies uzklausīt savu klientu atsauksmes, kā arī esam gatavi atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties. Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par šiem piegādes nosacījumiem, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: [email protected].

Piegādes nosacījumos pēdējo reizi izmaiņas veiktas 2022. gada 9. aprīlī.