Personas datu apstrādes Pārzinis: SIA Come-IT, reģistrācijas numurs 40203220906 (turpmāk tekstā – “Pārdevējs”), mājaslapas adrese: www.turismaguru.lv (turpmāk tekstā – “Turismaguru”).
Izmantojot mūsu internetveikala pakalpojumus un veicot preču iegādi, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un glabāšanai. Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar šo paziņojumu par privātumu, lai Jūs zinātu, kāpēc un kā mēs vācam Jūsu datus un kā mēs tos izmantosim.

SIA Come-IT (turpmāk tekstā  – “Mēs”, “Mūsu”) apņemas aizsargāt un cienīt Jūsu privātumu. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem tiesību aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Informācijas izmantošana

Mēs apstrādājam Jūsu konta datus („konta dati”). Konta dati var iekļaut Jūsu vārdu un e-pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus, ko sniedzat reģistrējoties, kā arī Jūsu pirkumu vēsturi. Šie dati tiek iegūti tieši no Jums. Mēs apstrādājam konta datus mājaslapas darbības nodrošināšanai, lai spētu sniegt savus pakalpojumus, nodrošinot vietnes un pakalpojumu drošību un sazinoties ar Jums.

Mēs apstrādājam informāciju, kas saistīta ar mūsu pakalpojumu sniegšanu mūsu tīmekļa vietnē („darījuma dati”). Darījuma dati var iekļaut jūsu kontaktinformāciju, bankas konta informāciju un informāciju par darījumu. Darījuma dati tiek apstrādāti, lai piegādātu preces un sniegtu pakalpojumus, kā arī saglabātu pareizu šo darījumu uzskaiti.

Mēs varam apstrādāt informāciju saistībā ar jebkuru paziņojumu, ko Jūs mums nosūtat („korespondences dati”). Korespondences dati var iekļaut saziņas saturu un ar saziņu saistītos metadatus. Ja saziņa tiek uzsākta mūsu mājaslapas saziņas formās, mājaslapa ģenerēs ar korespondenci saistītos metadatus. Korespondences dati tiek apstrādāti, lai sazinātos ar Jums un veiktu uzskaiti.

Mēs varam apstrādāt Jūsu personas datus, kā norādīts šajā paziņojumā, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu vai aizstāvētu tiesiskās prasības, neatkarīgi no tā, vai tās rodas tiesas, administratīvā vai citā ārpustiesas kārtībā.

Atgādinājums par nepabeigtu pirkumu

Informējam, ka izsūtīsim tehniskā atbalsta e-pastu,, kad nebūsiet pabeidzis noformēt pirkumu mūsu internetveikalā. Tas ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka Jūs nav skārušas tehniskas problēmas pirkuma veikšanas brīdī un atsauktu preces rezervāciju.

Mārketinga paziņojumi

Ar Jūsu piekrišanu, mēs varam nosūtīt Jums mārketinga paziņojumus e-pasta vai īsziņas formā, lai sniegtu Jums aktuālo informāciju, palīdzētu Jums apskatīt un atrast mūsu preces.

Jūs varat atteikties no mārketinga paziņojumu saņemšanas no www.turismaguru.lv jebkurā laikā. To varat izdarīt šādi:

 • Noklikšķinot uz “atteikšanās” saites jebkurā e-pasta ziņojumā;
 • Rakstot uz mūsu e-pastu: [email protected].

Ja Jūs atteiksieties no mārketinga paziņojumu saņemšanas, mēs atjaunināsim jūsu profilu, lai nodrošinātu, ka turpmāk Jūs šādus paziņojumus nesaņemsiet.

Atteikšanās no mārketinga paziņojumu saņemšanas nenozīmē, ka tiks pārtraukta saziņa par pakalpojumiem, piemēram, saistībā ar pasūtījumu atjauninājumiem.

Jūsu tiesības

Šajā Privātuma politikas daļā apskatītas datu aizsardzības tiesību aktos paredzētās Jūsu tiesības. Dažas tiesības aptver daudzus aspektus, tāpēc šajā Privātuma politikā apskatām tikai galvenos. Iesakām iepazīties ar attiecīgiem tiesību aktiem un uzraudzības iestāžu vadlīnijām, lai zinātu visu informāciju par šīm tiesībām.
Jums ir šādas tiesības attiecībā uz Jūsu personīgo informāciju:

 • tiesības saņemt informāciju par personas datu apstrādi;
 • tiesības iepazīties ar saviem personas datiem, kurus mēs uzglabājam;
 • tiesības pieprasīt labot Jūsu personas datus, kurus mēs glabājam (lielāko daļu no tiem varat labot, pieslēdzoties savam kontam);
 • tiesības lūgt mums dzēst Jūsu personas datus;
 • tiesības ierobežot Jūsu personas datu apstrādi;
 • tiesības nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei;
 • tiesības nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;
 • tiesības uz datu pārnešanu;
 • tiesības atsaukt piekrišanu par Jūsu personas datu apstrādi;
 • tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Ja vēlaties izmantot savas tiesības, vai gadījumā, ja rodas jautājumi par personas datu apstrādi vai tiesību realizēšanu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected].

Personas datu nodošana trešajām personām

Lai pildītu savas saistības pret Jums, mēs varam nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā, piemēram, kurjerdienestiem, IT infrastruktūras izstrādātājam un uzturētājam, mārketinga aģentūrām, līzinga kompānijām u.c.; Šiem uzņēmumiem, saskaņā ar likumu, tiek prasīts aizsargāt Jūsu personas datus un apstrādāt tikai saskaņā ar mūsu norādītajiem mērķiem.

Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai  nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

Personas datu glabāšanas laiks

Mēs Jūsu personas datu glabāsim tik ilgi, cik nepieciešams minēto apstrādes mērķu sasniegšanai, ja vien ilgāka to glabāšana nav noteikta vai atļauta ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem. Ja datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu sniegtu piekrišanu, tad dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta.

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu interneta vietnē, līdzīgi kā daudzās citās, arī izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās tīmekļvietnes saglabā Jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu tīmekļvietņu darbību un reklāmu efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs tīmekļvietnes lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personisku informāciju.
Divi veidi, kā pārvaldīt sīkdatnes:

 • Ārējie avoti (1)
 • Pārlūka iestatījumi (2)

(1) Sīkdatnes no pakalpojumu sniedzējiem

Mēs ļaujam šiem uzticamajiem uzņēmumiem, kas atbilst VDAR, izmantot sīkdatnes vai tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai sniegtu reklāmas vai izpētes pakalpojumus: mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantots pakalpojums “Google Analytics” un “Yandex.Metrika”, lai saprastu, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietnes saturu. Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu pārlūks izmanto Google Analytics, jūs varat instalēt Google Analytics pārlūka pievienojumprogrammu.
Tiešā mārketinga nolūkos mēs esam tiesīgi izmantot “Facebook” reklāmas platformu, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz mums veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības.

(2) Kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj lietotājiem atteikties vai dzēst sīkdatnes. Darbības var atšķirties atkarībā no pārlūkprogrammas un tā versijas.
Lūdzu, ievērojiet, ka sīkdatņu dzēšana vai atspējošana var ietekmēt Jūsu lietošanas pieredzi, un Jūs iespējams, nevarēsiet izmantot atsevišķas mūsu tīmekļa vietnes priekšrocības.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs varam veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā. Jūs esat atbildīgs periodiski pārlasīt šo Privātuma politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām.

Kontakti

Mēs vienmēr vēlamies uzklausīt savu klientu atsauksmes, kā arī esam gatavi atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties. Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par šo privātuma politiku, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: [email protected]


Privātuma politikā pēdējo reizi izmaiņas veiktas 2021. gada 25.februārī.